Ar ko atšķiras vakuuma masāža no klasiskās masāžas.

Mehāniska audu izrīvēšana, izmīcīšana un izstiepšana klasiskās masāžas laikā veicina reģionālo asinsriti. Funkcionālo asinrites mazo kapilāru skaits kuri atbild par šūnu barošanu visos līmeņos pēc klasiskās masāžas palielinās. Palielināties strādājošo kapilāru daudzums var pat līdz 45 reizēm. Tajā pat laikā pats asinsrites apjoms tajos līdz pat 140 reizēm. Uzlabojas visa vielu apmaiņa un ātrāk izvadās metabolisma blakus produkti. Rezultātā novērsta tiek audos sastāvēšanās, saspringti muskuļi atslābinās, uzlabojas pašsajūta. Klasiskā masāža ir neaizstājama, bet arī tai ir savi ierobežojumi, jo klasiskās masāžas iedarbība un paņēmieni nespēj izstrādāt audus visos līmeņos. Klasiskā masāža tomēr paliek iedarbojoties  uz audu un muskuļu virsējo slāni. Un lai cik būtu spēcīgas un prasmīgas masiera rokas, to sasprindzinājumu, kurš ar gadiem krājas audu un muskuļu pīrāga dziļākajā slānī ar rokām izstrādāt nevar. Tieši tāpat kā nevar uzart lauku izmantojot lāpstu. Tam būtu nepieciešams speciāls instruments.  Šajā gadījumā, lai tiktu klāt dziļākajos slāņos cilvēka ķermenī protams jāvingro pašam. Jānostiprina dziļo muskuļu karkass, bet arī tas vēl nav viss.  Lai izstrādātu cilvēka ķermeni dziļi ir nepieciešams kāds gudrs instruments, impulss, iedarbība.     

skin.jpg     

Vakuuma masāža ir ļoti sena un pārbaudīta metode. Vakuuma masāžas plašā iedarbība ir pateicoties mazo kapilāru tīkla stimulācijai. Kā zināms cilvēka veselīgais skaistums ir tieši atkarīgs no tā, cik laba būs apasiņošana visām organisma šūnām. Vakuuma masāžas laikā tiek stimulēti mazie kapilāri pat dziļākajos slāņos un organismam tiek ieslēgts pašatjaunošanās režīms. Organisms sāk atjaunot mazo kapilāru tīklu, modināt snaudošos kapilārus un masāža veicina jaunu kapilāru augšanu. Rezultātā visa veida audi apasiņojas, atjaunojas un uzlabojas metabolisma process. 

Vakuuma masāžas laikā notiek spēcīga limfas drenāža. Uzlabojas vielmaiņa un rezultātā pat mazinās liekais svars.  Mazinās tūskainība audos un uzlabojas audu stāvoklis. Āda un audi kļūst savākti un vingrāki.

Vakuuma masāža ir pilnīgi droša, fizioloģiski draudzīga metode daudzu slimību ārstēšanā, kā arī viens no labākajiem līdzekļiem organisma atjaunošanā un Anti-Age terapijā.